Zapraszamy na spływ kajakowy po rzece Krutynia na terenie Mazur połączony z nauką widzeń duchowych i warsztatami w terminie od 16 lipca 2014 do 06 sierpnia 2014.
 
Krutynia jest łatwą rzeką, czystą i niezwykle malowniczą z wieloma jeziorami po drodze. Odcinki do przepłynięcia są dość krótkie i nie będą zbyt wysiłkowe, po około 9 km dziennie. Po drodze będą też zatrzymania po kilka dni w wyjątkowych miejscach. Samodzielnie będziemy przygotowywać posiłki. Spanie w większości będzie w namiotach, a częściowo w domkach kempingowych.
 
Zakres spływu kajakowego:
---------------------------------
- płynięcie kajakami po rzecze Krutynia
- możliwość pływania wpław w bezpiecznych miejscach dla amatorów takiej przyjemności
- piesze wędrówki po lasach i spacery
- wycieczki rowerowe
- niezwykle bliski i odczuwalny kontakt z przyrodą, medytacja
- zwiedzanie ciekawych i atrakcyjnych miejsc, jak: rezerwaty przyrody, park linowy, miejsca historyczne
- samodzielnie przygotowywane posiłki na palnikach gazowych, zakupy zaś produktów w sklepach po drodze, możliwość odżywiania się owocami i warzywami surowymi
- noclegi w ciekawych przyrodniczo miejscach lub w stanicach wodnych PTTK
- codziennie warsztaty z widzeń duchowych częściowo indywidualnie dla pojedynczych osób, jak i wspólnie w grupie
- wieczorne spotkania przy własnym oświetleniu i zadaszeniu dla grupy
- wspaniała atmosfera, radość, pogoda ducha i to oddychanie przyrodą, czucie się w niej, ten stan umysłu
 
Być może, jeśli będzie słoneczna pogoda, to uda nam się być o zachodzie słońca nad jeziorem Mokrym, patrząc z przeciwległego brzegu. Widok jest wtedy niezwykły. Warto mieć aparaty fotograficzne.
 
To wyjątkowa możliwość połączenia aktywnego wypoczynku, kontaktu z wodą, bycie w przyrodzie z nauką i rozwijaniem widzeń duchowych, z doświadczaniem czegoś wspaniałego wewnętrznie, duchowo. To inny wymiar kontaktu wewnętrznego z samym sobą, lepsze odczuwanie siebie, inny kontakt z wyższymi świadomościami. No i ta atmosfera, która jest niepowtarzalna na spływach kajakowych. Niezwykły zastrzyk energii i pozytywnego nastawienia do życia.  To podładowanie własnych akumulatorów na długo, na wiele, wiele miesięcy. To się czuje w sobie.
 
Spływ kajakowy jest podzielony na dwie części:
-----------------------------------------------------
- zasadnicza część spływu kajakowego po Krutynii od 16 lipca do 1 sierpnia (2 tygodnie)
- Mazury, już bez kajaków, swobodne przemieszczanie się, wielkie jeziora Mazurskie, rowery, płynięcie statkiem, Wilczy Szaniec od 1 sierpnia do 6 sierpnia
 
Ponieważ łącznie stanowi to 21 dni i koszt może być wtedy zbyt wysoki, być może nie na każdą kieszeń, to wyznaczyliśmy kilka punktów zmiany, gdzie osoby mogą dojść, czyli rozpocząć udział lub zakończyć. Wtedy ktoś może wybrać wariant 5-dniowy w wybranym przez siebie odcinku trasy, czy też według czasu jakim dysponuje, np. ma wtedy urlop w pracy. Można też być 10 dni lub 15 dni, a nawet całe 21 dni. Jak kto woli. Trzeba jednak to z nami ustalić i powiadomić nas, abyśmy mogli się przygotować, zarezerwować odpowiednią ilość kajaków, czy butli gazowych i wiele innych spraw organizacyjnych.
 
Koszty nie obejmują prowadzenia widzeń duchowych, które są u nas zawsze bezpłatne, a jedynie sprawy organizacyjne.
 
Zobacz dokumentacje PDF:  Niezbędnik kajakarza  oraz   Szlak wodny Krutynii
 
 
Szlak Krutynii - schemat 
 
 
 
UWAGA: jeśli ten link nie działa to znajdź to na stronie:   www.widzenia.com/wyjazdy grupowe
 
 
 
 
Kontakt:     Fundacja Widzenia duchowe
                  tel. 601 248021, 691 2319191
                  artur.zgadzaj@wp.pl
 
 

Tagi:  widzenia duchowe, rozwój duchowy, samoświadomość, samopoznanie, postrzeganie pozazmysłowe, medytacja, spływ kajakowy, krutynia, nauka, warsztaty duchowe, duchowe warsztaty, dusza, przewodnik, sporty wodne, rekreacja, sorkwity, wyjazdy, wypoczynek, relaks z naturą, zdrowie, bycie z naturą, natura, rzeka, jeziora, kajaki