Warsztaty stacjonarne zagraniczne

 

Mowa tu o warsztatach rozwoju duchowego i radzenie sobie z problemami dla Polaków.

 Wypełnij formularz zgłoszeniowy ogólny i zaznacz wariant warsztatów zagranicznych, ewentualnie zaproponuj miejsce, w jakiej grupie osób chciałbyś odbyć takie warsztaty i na jaki temat. Patrz:  Warsztaty stacjonarne

Tutaj odpłatność jest za całość z góry. Dla przypomnienia dla sesji indywidualnych i warsztatów ale tylko zdalnie (bez wyjazdów, nie pobytowo) obowiązuje zasada – 1. Pierwsza sesja bezpłatnie,  2. Kolejne sesje – koszt po 10 zł za sesję

To dobry sposób na połączenie wyjazdu zagranicznego z poznaniem duchowym, nauczeniem się czegoś, czy rozwiązaniem jakichś problemów poprzez widzenia duchowe, w tym także dla firm. To wcale nie jest aż tak bardzo drogie, a może zwiększyć poczucie oderwania się od codziennych zajęć (co ważne), od tego, co się zna i co się ma na co dzień. Może to pomóc w spojrzeniu na swe życie z innej perspektywy. To także może się okazać dobrym wyborem dla firm, jeśli zajęcia mają być dla ich wybranych pracowników.

·         Wybieramy bliskie od Polski ośrodki, aby sama procedura wyjazdu nie przesłoniła sensu naszych zajęć z widzeń duchowych.

·         Może być ciekawe i z jakichś względów atrakcyjne miejsce, ale nie krzykliwe, aby to, co się tam dzieje nie przesłoniło idei oderwania się od pracy, oderwania się tego, co nas na co dzień dręczy, od potrzeby wyciszenia się, tak aby jednocześnie móc efektywnie skorzystać z zajęć warsztatowych

·         Bierzemy pod uwagę z reguły całe ośrodki tylko dla nas na ten czas, takie jak pensjonaty, ośrodki agroturystyczne, czy chata w górach. To tylko dla nas nie oznacza, że nie będzie tam gospodarzy, lecz to, że nie będzie innych wypoczywających osób, czy innych turystów w tym ośrodku. Gospodarze często są wręcz przydatni i bardzo potrzebni, nie tylko w kwestii jedzenia, choć może być tak, że w takim miejscu sami sobie będziemy przygotowywać jedzenie. To kwestia wyboru, co chcemy i umówienia się.

·         Koszty pobytowe są zwykle podobne, jak w Polsce, co najwyżej nieco większe.

·         Mogą być większe koszty odżywiania, czy pewnych atrakcji na miejscu.

·         Koszty dojazdu mogą być jednak znaczące i trzeba to wziąć pod uwagę. Cóż z tego, że znajdzie się fajny i niedrogi ośrodek w Japonii, skoro koszty dojazdu będą wielokrotnie większe, a i sporo zachodu z samym wyjazdem, a widzenia duchowe schodzą na dalszy plan. Zatem, na razie proponujemy stosunkowo bliskie kraje, niedaleko od Polski. Przykładowo:

o   Ciepłe kraje – proponujemy Włochy, region północno-wschodni, gdzie nawet w lecie nie jest za gorąco i można albo nad morzem, albo też w górach, w Alpach włoskich. Ewentualnie inne bliskie kraje na południu.

o   Zimowa sceneria – góry, śnieg, kominek – góry Czeskie i Słowackie, Alpy, Norwegia, itp.

o   Surowa, czysta natura, daleko od cywilizacji – na przykład Norwegia, jakiś domek nad jeziorem itp.