Warsztaty malarstwa duchowego, Wrocław 16 grudnia [Widzenia duchowe]

 

        

 

         

 

Zapraszamy na ogólnodostępne warsztaty malarstwa duchowego połączone z zapoznawczymi zajęciami z widzeń duchowych. Warsztaty przewidziane są dla zwykłych ludzi, którzy mogą nie mieć żadnych zdolności malarskich, czy rysunkowych, jak również nie muszą mieć żadnych zdolności duchowych, do odbioru czegoś duchowego.

 

Widzenia duchowe umożliwiają wgląd w siebie samego, lepsze połączenie z samym sobą, z własną duszą oraz zrozumienie pewnych sytuacji, które w życiu się wydarzają. Pomagają też w lepszym skupieniu, zwiększa się odporność na stres i na różne zdarzenia. Można zobaczyć różne zdarzenia i sytuacje, aby wiedzieć, jak się w przyszłości zachować i zrozumieć to. Można też nauczyć się przekazów duchowych.

 

Na tych warsztatach będzie przedstawione czym są widzenia duchowe, na czym to polega. Będą wykonane sesje odbioru wewnętrznego. Zajęcia te będą połączone z malowaniem obrazów lub rysowaniem rysunków z tego, co się wtedy odebrało, jak coś się odczuło, czy zobaczyło. To świetna zabawa i możliwość bardzo bezpośredniego kontaktu, w dobrej atmosferze. W kwestiach technicznych związanych z malowaniem, czy rysowaniem będą pomagać nam właściciele sklepu malarskiego FiFiRiFi, którzy są współorganizatorami tego spotkania. Dostarczą nam potrzebnych materiałów, jak podłoże, np. brystol, czy płótno, podkłady, odpowiednie farby zależnie od potrzeb danej osoby, pędzle, palety malarskie itp. Materiały będą dobrej klasy. Będzie duży wspólny stół. Zatem, nie potrzeba brać ze sobą z domu żadnych akcesoriów do malowania.

 

Zdolności malarskie, czy rysunkowe:  Ależ jakie zdolności! Nie potrzebujesz ich mieć. Będziemy malować i rysować, tak jak każdy potrafi. Rysunki mogą być koślawe, bez właściwej perspektywy, ale o wiele ważniejsze jest to, aby one były namalowane własną ręką, jak każdy potrafi, jak czuje, bo liczy się bezpośredni odbiór i dobra atmosfera. Poza tym wśród innych malujących można uzyskać pewne wskazówki, można dowiedzieć się jakiej techniki użyć, a pomocą służą też współorganizatorzy z FiFiRiFi.

 

Tak powstałe obrazy i rysunki każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu, jako swoje dzieło. Oprócz tego można zabrać ze sobą pędzle, palety, resztę farb, jak zostaną, czy część kredek.

 

Pod koniec zajęć będzie można zapisać się i umówić na dalsze zajęcia i sesje z widzeń duchowych tak indywidualne, jak i grupowe. Będą omówione różne formy kontynuacji i możliwości rozwinięcia się.

 

Patrz na naszej stronie widzenia.com działy:

·       Warsztaty malarstwa duchowego

·       Przekazy duchowe i widzenia

·       Przekazy video

·       Prezentacja video

·       Wypowiedzi – Co to daje

·       Artykuły

 

 

Organizator główny:   Fundacja Widzenia duchowe

                                  53-212 Wrocław, ul.Tokarska 8

                                  www.widzenia.com

                                 

                                                mail:  artur.zgadzaj@wp.pl  

                                                Tel..   601 248021

 

Miejsce spotkania:      50-260 Wrocław, ul.Jedności Narodowej 43

Współorganizator        FiFiRiFi – Sklep malarski, Salon

                                  www.fifirifi.pl  

                        

 

Termin spotkania:       16 grudnia 2017, godzina 10:00

 

Czas trwania zajęć:     4 godziny od 10:00 do 14:00

 

Koszt uczestnictwa:     od 31 zł do 55 zł

                                  zależnie, czy będzie użyty brystol (taniej),

                                         czy też płótno oprawione w ramę (25cm x 20cm)

 

 

 

UWAGA:  Należy wcześniej zgłosić swój udział w Fundacji (mail, telefon). Rozliczenie za materiały na miejscu z FiFiRiFi. Fundacja nie pobiera dla siebie żadnych opłat.