Zapraszam na ogólnodostępne spotkanie informacyjne czym są widzenia duchowe, do czego prowadzą, co można uzyskać, czego i jak można się nauczyć, jak przebiegają. Dla chętnych można zapisać się na warsztaty, aby lepiej to poznać, które odbywają się w mniejszym gronie i przyjaznej atmosferze.
 
Widzenia duchowe dają możliwość zobaczenia tego co wewnętrzne i prowadzą na wyższe poziomy. To możliwość znalezienia odpowiedzi na nurtujące nas pytania, także te trudne i poznania złożoności życia, poznania innych istot duchowych, innych światów. Pomagają w lepszym kontakcie z samym sobą, dojścia do swego serca, do źródła.
Widzenia duchowe są stosunkowo łatwe do nauczenia, nie wymagają wcześniejszych doświadczeń. Z czasem prowadzą do większego spokoju i odporności na stresy i codzienne wyzwania.
 
 Temat:    Widzenia duchowe - spotkanie
 
Miejsce spotkania:   Wrocław, Rynek 30 (wejście na prawo od McDonald's),
                                    Hostel "TheOne" - Sala Konferencyjna (na piętrze)
                                                      tel. (recepcja):   71 337 24 02
 
Termin spotkania:   18 luty 2013,   godzina 19:00
 
Prowadzący spotkanie:        Artur Zgadzaj, tel. 601 248021, artur.zgadzaj@wp.pl
Strona informacyjna:           http://widzenia.zapto.org
 
 
*** Wstęp wolny, bez opłat ***
 
 
Na tym spotkaniu można także zapisać się na warsztaty, oraz dowiedzieć się jakie są ewentualnie inne możliwości nauki i poznania tego lepiej. Nie ma żadnych kosztów takich warsztatów, warsztaty są także za darmo i dla każadego, kto jest na to otwarty. Cieszymy się tym. Warsztaty odbywają się w małym gronie osób, w kameralnej sali. Wszystkie szczegóły będą podane na tym informacyjnym spotkaniu.
Patrz także:    Warsztaty      Strona główna     Prezentacja video