Przekazy – uczestnik nie tyle coś opisuje, nie jest prowadzona rozmowa, a jest bardziej skupienie na precyzyjnym przekazie słownym od innej postaci, z którą uczestnik ma właśnie kontak.

         <  Patrz też Widzenia  >

 

·         [MP3]    Przesłanie na temat współpracy. Rywalizacja niszczy ludzi. Przewodzenie w społeczeństwie, manipulatorzy. Federacja planet   (2009 rok)

 

[PDF]   Przesłanie na temat współpracy. Rywalizacja niszczy ludzi. Przewodzenie w społeczeństwie, manipulatorzy. Federacja planet – zapis tekstowy

[PDF]    The message on the essence of cooperation, leaders, manipulators, development on Earth (The Spiritual Seeing Foundation) – english translate

Treść przesłania:

 

Musisz zadawać bardziej konkretne pytania.  Mówią, że odpowiedzą.

Dobrze, że ze sobą współpracujemy, mówią, że to przyspiesza rozwój. Jest korzystne dla każdego z nas,  bo powoduje połączenie energetyczne na poziomie dusz.

Przewodnicy zawsze się cieszą kiedy ze sobą współpracujemy, zamiast ze sobą walczyć i konkurować o jakieś ziemskie i bezwartościowe rzeczy, koncentrując się na własnych przywiązaniach.

Współpracując możemy stworzyć coś większego. Tylko współpraca doprowadza do rozwoju, chociaż czasem konieczne jest oddzielenie, aby pomóc duszom zrozumieć jak to jest być samemu i dostrzec zalety współpracy.

Ludzie są sami na Ziemi i większość z nich nie rozumie istoty współpracy, nie współpracują ze sobą, a jeśli współpracują, to jednocześnie walczą ze sobą. Nie rozumieją, że nie trzeba walczyć ze sobą, ani konkurować. Sama współpraca wystarczy, aby każdy dostał to, o czym marzy i do czego dąży. Nie muszą ze sobą rywalizować. To jest wyniszczające, sprzyja negatywnym emocjom, które wywołują u ludzi różne choroby, przenoszą się na innych ludzi i negatywnie wpływają na środowisko, na rośliny, które to odbierają, które odbierają te uczucia. Nie lubią, jak to się dzieje, wytwarzają mniej tlenu, są zestresowane. Zwierzęta też to odbierają, wprawdzie przyzwyczajają się do obecności ludzi, jednak w wielu ludziach wyczuwają niechęć i żądzę zrobienia im krzywdy.

Chcą, aby było lepiej, a do tego może doprowadzić tylko współpraca. Nieważne, że ta współpraca jest tylko między kilkoma ludźmi. Od tego zawsze się zaczyna. Zaczyna się tylko od światełka, od kropli wody, która przemienia się w całą rzekę, spływając w dół i zabierając ze sobą resztę kropli. Taka rzeka ciągnie przez Ziemię i zbiera swoje żniwo, zrzeszając coraz większą liczbę ludzi i podnosząc  samoświadomość planety i wszystkich ludzi.

Niestety są osoby, inne cywilizacje, inne istoty,  którym zależy na tym, aby utrzymać istniejący stan rzeczy, aby ludzie nadal koncentrowali się tylko na walce. Pobierają oni energię z ich emocji, z ich wściekłości, z ich żądzy. Nie chcą, aby ludzie współpracowali ze sobą, bo to by doprowadziło do braku kłótni, do braku właśnie tych negatywnych emocji. Nie chcą, aby było lepiej, bo utraciliby źródło energii. Oni jej potrzebują, oni ją pochłaniają, są jak pasożyty, które nic od siebie nie dają, tylko jedzą.

Oszukują nie tylko ludzi pełnych żądzy, ale tych ludzi osamotnionych, pełnych lęku. U takich ludzi łatwiej zasiać lęk, aby cały czas on funkcjonował, aby cały czas móc od nich pobierać energię. Wykorzystują do tego pasożyty. Pasożyty się podłączają za pomocą nici, nici energetycznej i pobudzają w nas pewne wspomnienia, pewne emocje. Jeśli wtedy odpowiednio nie zareagujemy, to się karmią. Tych pasożytów by nie było, gdyby oni nie byli ich źródłem i pomagali przy ich tworzeniu.

Wiele jeszcze czeka pracy na Ziemi. Praca jest ważna, bo wyzwala w ludziach dobre emocje, dobre wartości. Praca uszlachetnia, ale nie zawsze. Trzeba w pracy znaleźć coś, co się naprawdę lubi, do czego się dąży. Nie każda praca jest dobra, ale każda jest ważna. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę.

Gdyby nie było pielęgniarek - nie miałby kto się opiekować chorymi. Gdyby nie było budowniczych - nie byłoby komu budować drogi. Dlatego też niezależnie od tego, czy ktoś zarządza firmą, czy ktoś przewodzi ludziom - każda praca jest ważna. Co istotne nie zawsze ci, co przewodzą powinni się tym zajmować,  bo przekazują ludziom nie te wartości, co trzeba i dzięki swym wrodzonym cechom przywódczym oraz talentom wykorzystują je w niewłaściwy sposób, pogrążając ze sobą resztę ludzi, wskazując nie ten kierunek.

Są przywódcami, którzy dzięki własnej instrumentacji i żądzom zdobyli swoją pozycję, ale mimo to z wyższego poziomu nie powinni jej zajmować, bo uciszają głos tym ludziom, którzy faktycznie powinni przewodzić. Jednocześnie te osoby, które faktycznie powinny przewodzić nie chcą się narzucać, co robią tamci "przywódcy". Nie rozumieją, że aby być przywódcą - tak naprawdę nie trzeba przewodzić, wystarczy wskazać drogę. Ludzie sami są w stanie być swoim przywódcą, sami być przywódcami dla siebie samych. W przyszłości nie powinno być coś takiego jak przywódca, tylko coś w rodzaju kolegium, kolegium ludzi współpracujących, wykorzystujących swoje talenty i dzięki temu wypracowujących najlepsze rozwiązania.

Gdyby było możliwe, gdyby zlikwidować, uniemożliwić, ograniczyć dostęp osobom o cechach manipulatora…  Oni są niebezpieczni, gdyż potrafią takiej grupie zasiać ziarno zniechęcenia, nakierować nie tam, gdzie trzeba.  Oni są niebezpieczni. Od nich powinno się zacząć, aby...  Oni są nawet gorsi od tych tak zwanych przywódców. Tamci chcą tylko rządzić. Kierunek... Niezależnie od tego, czy są głupi, czy nie, dążą do tego co chcą, natomiast manipulant jest bardzo często faktycznym źródłem tego kierunku, bo on potrafi tym przywódcom, temu przywódcy zasiać pewne ziarno, pewien kierunek do którego będzie dążył, a sam wykorzysta to na swoją korzyść, w ostateczności zasłaniając się tym przywódcą, który to w przypadku klęski poniesie odpowiedzialność, a manipulant się uchyli.

Szaraki są dobrymi manipulantami, manipulują ludźmi, manipulują też innymi istotami, aby pomóc się rozmnożyć, zebrać więcej energii. Pracują nad jakimś projektem, jakąś technologią  zwiększającą ich możliwości wpływu, który mają ograniczony ze względu na jakieś postanowienie, jakiś pakt...., nie, ochronę..., ze względu na ochronę istot wyższych, które czuwają nad przestrzeganiem pewnych niepisanych zasad, aby Federacja zrzeszonych planet mogła rzeczywiście powstać. Większość klanu Szaraków dążących do rozwoju tej technologii powinna ustąpić, bo uniemożliwia to zjednoczenie Federacji do której wstąpimy, kiedy rozwiniemy się na odpowiednio wyższy poziom, aby móc się kontaktować z innymi istotami. Mowa tu o postępie technologicznym, nie duchowym.

W przypadku postępu duchowego to nie ma znaczenia, bo i tak przeskakujemy na wyższy poziom egzystencji i koncentrujemy się na pomocy innym.

W przypadku rozwoju cywilizacji, wraz z rozwojem technologii mamy możliwość kontaktowania się z innymi cywilizacjami, które nie zawsze będą pozytywnie do nas nastawione, jak np. Szaraki, a trzeba wiedzieć, że przyszłość należy do nas. To my decydujemy w jakim kierunku pójdziemy. Co najważniejsze nawet drobna zmiana, jak współpraca między dwoma osobami może przynieść efekty wyższe, niż to by się zdawało, nie tylko dzięki:

- efektowi synergii

- efektowi rozproszenia wibracji na inne osoby i oddziaływania na innych ludzi

- wpływie na środowisko

- na roślinność

- na zwierzęta

 

Tagi:  zjednoczona federacja planet, federacja zjednoczonych planet, federacja planet, galaktyczna federacja, galaktyczna federacja planet

 

·         [PDF]    Przesłanie na temat potrzeby dawania czegoś od siebie, aby coś stworzyć i pomnożyć, aby się rozwinąć. Tylko dając coś od siebie można coś uzyskać  (2009) – zapis tekstowy

 

Treść przesłania:

 

Pustka. Wszędzie pustka, wszędzie przestrzeń, przestrzeń galaktyczna.  Nie chcę wam już pokazywać innych planet. Przyjrzyjcie się dokładnie. Widzę pulsującą białą kropkę. Pulsująca biała kropka się rozrasta w wielką białą kulę. Tym jest wasza planeta, z tego powstała. Tak się tworzy planety, z własnej myśli, z myśli, z energii, z samych siebie. Trzeba coś dać, aby coś stworzyć. Tylko dając coś można coś uzyskać, coś pomnożyć. Jeśli niczego nie dasz od siebie – chowasz energię, blokujesz przepływ dobrej …, blokujesz przepływ nici porozumienia. Nie możesz, ograniczasz  kontakt z innymi ludźmi, ograniczasz swój rozwój. Tylko dając coś od siebie możesz coś uzyskać, coś pomnożyć. Takie jest przesłanie. Aby rozwinąć tę waszą planetę musicie dać coś od siebie. Za każdym razem, gdy tam wchodzicie dajcie coś od siebie , cząstkę siebie. Wystarczy już, że się tym interesujecie, już samą myślą, nawet bez wchodzenia do tej planety…, wystarczy o niej pomyśleć, żeby na nią wpłynąć.  Nawet w przeciągu dnia przenieść się tam na chwilę w takich chwilach odprężenia. W tych chwilach w życiu udajcie się na tę planetę, aby odpocząć, zregenerować siły, zrozumieć sens istnienia. My zawsze wam pomożemy, my zawsze tam będziemy. My jesteśmy wszędzie, gdzie ludzie potrzebują naszej pomocy, gdzie możemy służyć innym ludziom. Z chęcią wam pomożemy w rozwoju waszej planety, w rozwoju nawet kolejnych planet przyjaznych względem siebie.