Przekazy duchowe i widzenia duchowe – fragmenty z naszych sesji

 

To tylko wybrane, przykładowe materiały z o wiele szerszych zasobów, do których uczestnik zajęć otrzymuje stopniowo dostęp. Pozostałych materiałów nie udostępniamy publicznie.

 

Te udostępnione publicznie dotyczą zwykle ogólnych spraw rozwoju duchowego nie odwołujących się do konkretnej osoby lub jeśli osoba ta ma większy dystans do tego i uznała, że możemy to udostępnić.

 

Na zamieszczenie tych fragmentów uczestnik zawsze wyraża zgodę.

 

 

Patrz też:   Wypowiedzi - Co to daje

 

 

 
 

I.           Przekazy – uczestnik nie tyle coś opisuje, nie jest prowadzona rozmowa, a jest bardziej skupienie na precyzyjnym przekazie słownym od innej postaci, z którą uczestnik ma właśnie kontakt

 

 

II.          Widzenia – pozostałe zapisy, gdzie uczestnik coś opisuje własnymi słowami, np. co widzi, czy też jest prowadzona jakaś rozmowa, a uczestnik wyraża swoje zdanie, pytania, obawy, zastanowienia się nad czymś. Tutaj też czasami jest przekaz, ale taki mniej precyzyjny i może też wtrącać się własne zdanie, dygresja na jakiś temat lub jakiś pogląd. Mimo wtrącenia się czasem własnych uwag, to i tak całość jest pilnowana w pewnych ryzach danego widzenia, a ta dyscyplina wynika ze wspólnego robienia widzenia, a nie samemu, nie indywidualnie (to bardzo ważne).