Przeskocz do głównej zawartości

Widzenia duchowe

Przejdź do wyszukiwania
Czym są widzenia duchowe - Strona główna
Fundacja Widzenia duchowe
  
Widzenia duchowe > Widzenia > Warsztaty  

Warsztaty

Warsztaty - Widzenia duchowe dla każdego
 
 
Najbliższe spotkanie       () 
 
 
Na tych warsztatach można nauczyć się widzeń duchowych, które umożliwiają lepszy wgląd w siebie i kontakt z własną duszą, wgląd w przeróżne kwestie, możliwość znalezienia odpowiedzi na nurtujące nas pytania i zagadnienia.
 
Nie potrzeba mieć do tego wyrobionych zdolności do widzeń, ani nie potrzeba urodzić się ze zdolnościami np. do jasnowidzenia, czy jakimiś talentami duchowymi. Sam fakt, że to się czyta świadczy już o pewnym przygotowaniu, o drodze jaką sie przeszło jako człowiek. Inaczej by się do tego punktu nie dotarło, nie zainteresowałoby się tym.
 
Warsztaty są zorganizowaną formą nauki widzeń, w kameralnym gronie.
 
Jest kilka wariantów tych warsztatów, głównie w zależności od intensywności i tego co uzyskujemy. Intensywność ma tu duże znaczenie. Wystarczą nawet dwa, trzy tygodnie, aby zapoznać się z widzeniami i nabyć pewnych umiejętności. Można to dalej kontynuować już indywidualnie.
 
Warsztaty takie, inaczej sesje duchowego widzenia składają się z:
 - sesji indywidualnych, osobno z każdą z osób, mimo że jest to grupa
 - sesji grupowych po dwie, trzy osoby
 - sesji grupowych w większym gronie w innej formie
 
Pojawia się podstawowe pytanie - a co, jeśli ktoś jest z innego miasta, a może nawet innego kraju? Otóż mogą w tym uczestniczyć osoby z różnych stron Polski, a nawet z innego kraju, jeśli mówią po polsku. Na razie nie prowadzimy spotkań w innych językach. Prowadzimy zajęcia stacjonarne i na Skype.
 
 
Jak to się odbywa?
- Jeśli nie możemy być koło siebie, np. gdy ktoś mieszka w innym mieście, to wykorzystujemy do tego celu komunikację głosową np. poprzez internet, np. Skype. Ważny jest kontakt choćby głosowy, gdyż odbieramy wtedy czyjeś wrażenia, odczucia i emocje, co znakomicie pomaga być w tym razem. Nie stosujemy form pisanych, nie używamy kamery. Mimo odległości następuje połączenie na poziomie dusz tak, jakbyśmy byli koło siebie. Sesje duchowe tak przeprowadzane sprawdziły się znakomicie.
 
Można też przyjechać na warsztaty stacjonarne, patrz aktualny wykaz pod adresem:   Warsztaty stacjonarne
 
 
Czy są za to jakieś opłaty?
- Jeśli ktoś uczestniczy samodzielnie, to spotkania są bezpłatne.
- Natomiast warsztaty grupowe występują w wersji odpłatnej i nieodpłatnej, zależnie od środowiska, do którego są kierowane te zajęcia, ich intensywności i zakresu oraz na jakiej zasadzie jest współpraca z innymi podmiotami to współorganizującymi.
- Co do wyjazdów i wspólnego pobytu grupowego, jak np. przy organizacji spływu kajakowego, to uczestnicy ponoszą wspólne koszty Fundacji z tym związane, takie jak za jedzenie, nocleg, dojazd, wynajem czegoś, korzystanie z czegoś, sprzęt i zabezpieczenia.
- Uczestnicy bardziej związani z działalnością Fundacji, czy intensywniej korzystający z zajęć mogą wedle swego uznania deklarować wpłaty na konto Fundacji i w ten sposób stale wspomagać jej działalność nawet niewielkimi kwotami i przyczyniać się do wspólnych działań.
- Niektórzy też wykonują pewne prace organizacyjne, czy pomagają w prowadzeniu zajęć
 
Służy to pokryciu podstawowych kosztów działania Fundacji oraz możliwości jej rozwoju i szerszemu odostępnianiu widzeń duchowych, aby większa liczba osób mogła z tego skorzystać, aby zajęcia były prowadzone na dobrym poziomie, aby zapewnić dobre wyposażenie techniczne, serwer i odpowiednie strony internetowe.
 
 
Patrz:      Wypowiedzi - Co to daje        Prezentacja video
 
 
Dodatkowe informacje

Reszta spraw organizacyjnych i merytorycznych jest przekazywana w trakcie spotkań.

 

Kontakt:  

Fundacja Widzenia duchowe

Artur Zgadzaj,       tel. 601 248021,     Skype:   artur.zgadzaj      e-mail: artur.zgadzaj@wp.pl

 

Najbliższe spotkanie       ()
 
 

Tagi: widzenia duchowe, rozwój duchowy, samoświadomość, samopoznanie, postrzeganie pozazmysłowe, medytacja, spływ kajakowy, czarna hańcza, rospuda, nauka, warsztaty duchowe, duchowe warsztaty, dusza, przewodnik, sporty wodne, rekreacja, serwy, wyjazdy, wypoczynek, relaks z naturą, zdrowie, bycie z naturą, natura, rzeka, jeziora, kajaki, warsztaty rozwoju duchowego, warsztaty duchowe, warsztaty samopoznania, pobyt, rekreacja, agroturystyka

Narzędzia informatyczne

Data ostatniej modyfikacji: 2017-06-19 19:28 , autor ostatniej modyfikacji: Artur Zgadzaj