Przeskocz do głównej zawartości
Widzenia duchowe - Logo (rysunek uczestnika)

Widzenia duchowe

Przejdź do wyszukiwania
Strona główna
Fundacja Widzenia duchowe
Artykuły (Kanał informacyjny RSS)
  
Widzenia duchowe > Listy do przyjaciół > Strona główna  

Strona główna

Listy do przyjaciół, listy do przyjaciela
 
 
To próba dotarcia do osób, które są jakby za ścianą, za murem. Ma też pokazać, jak można być z uczuciem, z odczuciem, które kogoś tak bardzo rani, że chce od niego odejść i skończyć z sobą, aby tego nie było.
 
Nie jest to łatwe. Nie o to chodzi, aby ktoś odebrał sobie życie, lecz aby zatrzymał się i zdał sobie sprawę z pewnych rzeczy, aby nauczył się czegoś, co przyda mu się jeszcze nie raz w dalszym życiu - jak sobie radzić z czymś, co jest tak nieprzyjemne, tak bolesne. Jeśli to zrozumie, jeśli to przetworzy w sobie, to będzie to wielka rzecz.
 
List bazuje na uczuciach i odczuciach. To język porozumienia bliższy sercu, a trzeba do niego dotrzeć, jeśli ma się coś zmienić dla kogoś na lepsze, jeśli ma wyjść z tego wzmocniony, odporny, nie do złamania.
 
Pozdrawiam, Artur Zgadzaj
 
 
------------------------------------------------------
 
 
 
UWAGA: Nie należy dosłownie wykonywać opisanych tu czynności, a tylko zatrzymać się przed nimi i zobaczyć je już dalej w widzeniu w danej sytuacji, aby zdać sobie sprawę ze skutków, jakie się z tym wiążą, do czego coś prowadzi i czy rozwiązuje to jakiś osobisty problem. Zatrzymanie się i przyglądnięcie się jest tutaj kluczowe.
 
Tagi:  samobójstwo, odebranie sobie życia, odejście, odrzucenie społeczne, problemy finansowe, zdrada, problemy sercowe, obmawianie, obmawianie w internecie, porzucenie, samotność, osamotnienie, trauma, trauma życiowa, skoczenie z mostu, zabicie się, otrucie się, powieszenie, powieszenie się, zażycie tabletek nasennych, smutek, hejt, wyśmiewanie, wyśmiewanie się, rodzinna tragedia, utrata zdrowia, kalectwo, bycie kaleką, nieuleczalna choroba, rzucenie się pod samochód, ucieczka od problemów, skończenie z sobą, potępiony, potępiona, zmuszony do samobójstwa, list samobójcy, list samobójczyni, list od samobójcy, list od samobójczyni, świat się zawalił, wszystko jest smętne, próba samobójcza, próba odebrania sobie życia, odebrał sobie życie, popełnić samobójstwo, popełnienie samobójstwa, skupienie na odczuciach, uczucia, odczucia, eskalacja problemu, stres, radzenie sobie ze stresem, wyjście z dołka, uwolnienie się od traumy, uwolnienie się os smutku, uwolnienie się od problemów, bycie porzuconym, uwolnienie się od porzucenia, bezdomność, bezdomny, utrata pracy, zawód miłosny, brak środków do życia, utrata fortuny, utrata zdrowia, utrata pieniędzy, odcięty prąd, bliska osoba odeszła

 List do samobójcy

Data ostatniej modyfikacji: 2018-02-07 20:52 , autor ostatniej modyfikacji: Artur Zgadzaj